Nie je na sklade!
Vyplňte tento formulár, budeme vás informovať keď položku naskladníme:
Meno
E-mail

Poslať Zavrieť

...

 

Milí zákazníci,

 

na úvod sa Vám chceme poďakovať za dôveru, ktorú nám prejavujete. Vážime si každú jednu objednávku od Vás a vždy nás poteší, keď sa zákazník k nám vráti.

Naša spoločnosť bola od začiatku zameraná na veľkoobchod, distribúciu kníh a devocionálií do kamenných predajní a neskôr aj internetových obchodov na celom Slovensku.

 

V poslednej dobe sa ľudia viac zamerali na nákup cez internet a u nás začali nakupovať hlavne produkty, ktoré nenašli v kamenných predajniach, alebo boli nedostupné v internetových obchodoch. Alebo nás chceli podporiť v našej práci, za čo im veľmi pekne ďakujeme a veľmi si to vážime.

 

Postupom času sme zistili, že robiť viac vecí naraz, nám začína komplikovať situáciu a dochádza k chybám a nedorozumeniam, preto si myslíme, že nastal čas, aby robil každý to, čo vie najlepšie.

 

Spoločnosť ZAEX bude teda zásobovať už len kamenné predajne a e-shopy.

 

Odporúčame Vám, aby ste svoje objednávky presmerovali na naše spriaznené internetové obchody, prípadne navštívili kamenné kresťanské predajne vo svojom okolí, s ktorými už roky spolupracujeme a chceme podporiť ich prácu. Nákupom u nich z veľkej časti podporíte aj nás :)

 

 

Ďakujeme za pochopenie a želáme Vám všetko dobré.

 

ZAEX

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tags: